Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi

Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi, Konya ili Ereğli ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yunuslu Mah. KazımKarabekir Cad. Gökdelen Apt. Altı No: 45 Ereğli  
Telefon 0 332 712 1919 444 63 62
Fax 0 332 710 0414
E-Mail eregli@fmc-ag.com

Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi Nerede
Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -