Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi

Hasta memnuniyetini gözeterek , hastalarımızın yasal isteklerini ve maddi kaynaklarımızı göz önünde bulunarak verdiğimiz sağlık hizmetlerini ve fiziki koşullarımızı iyileştirerek çevre ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlılık göstererek çalışmalarımıza , çağdaş bilgi ve teknolojik olanaklar sunarak; hastalarımıza hastalıkları hakkında gerekli bilgileri verip , tedavilerinin her aşamasında etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunar.Sağlık hizmeti sunumunda çalışanların severek çalıştığı ve gurur duyduğu , hastaların güvenerek tercih ettiği bir hastane olmak.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Doğu Mah. Adil Erol Cad. No: 154 Pk: 51900 Niğde / Ulukışla  
Telefon 0388 511 23 70
Fax 0388 511 23 33
E-Mail nigdedhs6@saglik.gov.tr

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Ulukışla İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ulukışla İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servisi

-Dahiliye Polikliniği

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Evde Sağlık Hizmetleri

Ulukışla İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Ulukışla İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -