Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

 Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. 06.04.2009 tarihinde Ereğli Devlet Hastanesi bünyesinden ayrılarak 11 Diş Hekimi ile ADSM olarak hizmet vermeye başlamıştır. 24.04.2019 tarihinde Ereğli Devlet Hastanesi yanında yapılmış olan yeni hizmet binasına taşınmıştır. Halen Ereğli ve çevre ilçeler dahil 200 bin vatandaşımıza ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir. Yıllık ortalama 100-120 bin hasta muayene için başvurmaktadır. Koruyucu sağlık hizmetlerimizle birlikte (Evde Bakım Hizmetleri, Okul Sağlığı Taramaları, flor uygulamaları, ücretsiz diş macunu ve fırçası dağıtımı ve Eğitim) dolgu, kanal tedavisi, diş çekimi, diş taşı temizlenmesi, protez işlemleri kurumumuzca verilmektedir. Açılıştan günümüze tüm personellerimizin özverili çalışmaları ve halkımızın katkılarıyla bölgemizde diş sağlığı konusunda oldukça ilerleme sağlanmış durumdadır.

Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres EREĞLİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ TOROS MAHALLESİ ŞEHİT METİN DÜZGÜN CADDESİ NO:1/C EREĞLİ / KONYA  
Telefon 0 332 712 11 33
Fax 0332 710 08 21
E-Mail konyaeregli.adsm@saglik.gov.tr

Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ İŞLEMLERİ

-PROTEZ İŞLEMLERİ

-Hareketli Protez Uygulamaları

-KANAL TEDAVİSİ

-DİŞ TAŞI TEMİZLİĞİ

-DİŞ ÇEKİMİ

Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Ereğli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -