Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi

Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi, Konya ili Akşehir ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres  Yarenler Mah. 24 Ağustos Bulvarı 42550 Akşehir Konya Konya / Akşehir  
Telefon

0 (332) 812 76 22

0 (332) 813 59 04

Fax (332) 812 76 24
E-Mail aksehir@fmc-ag.com

Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi Nerede
Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -