Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi

ABC Dal Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konusuna özel önem vermektedir. Yeni doğan sağlıklı bebeklerin doğumundan itibaren hastalıklardan korunması, erken tanı ve tedavi yoluyla hastalıklarının iyileştirilmesi, çocuk sağlığının korunması ve gelişiminin izlenmesi, aylık takipleri uzman doktorlarımız tarafından yapılmaktadır. ABC Dal Merkezi 2013 yılında, Şanlıurfa’nın merkezi yeri olan Bamyasuyu’nda kurulmuştur. 2500 m2 kapalı alana sahip abc Dal Merkezi uzman doktorlarımız, modern tıbbi cihazlarımız, güler yüzlü personelimiz sağlık hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir biçimde sunulmasını sağlamayı hedeflemiştir. Uygun bina yapısına ve hızlı hizmet sunabilecek iç mimari tasarımına sahiptir. Sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için 2013 yılında abc Dal Merkezi, tıbbi cihazlar ile donatılmış 24 saat ameliyat imkanı ile siz değerli hastalarımızın hizmetine açılmıştır. Kişileri sağlıklarına kavuşturmak ya da sağlıklı kalmalarını sağlamak için tüm hizmetlerimizi, insana değer veren sıcak bir ortamda sunuyoruz. Bunu yaparken, hastalarımızın ihtiyaçlarına karşı saygılı, beklentilerini karşılamak için çalışan ekip anlayışı ile hizmet veriyoruz.

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Şanlıurfa Haliliye Bamyasuyu Mah. Kösesuyu Sok. Çölkesen Apt. No:42/1  
Telefon 0 (414) 316-6726
Fax
E-Mail

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezii Nerede
Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Randevu Alma
Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Acil

Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezii Doktorları
Özel ABC Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -