Konya Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Görev ve Sorumluluklarımızın bilincinde, hastalarımızın Hassasiyetlerinin farkında, Uluslararası Kalite Standartlarında, Çağımızın getirdiği Yeniliklerle, Teknoloji ve Bilimin ışığında toplumumuzun Güvenine layık bir şekilde Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunmaktır. Zamanında, Bekletilmeden, Koruyucu tedaviyi ön planda tutan, topluma Ağız, Diş Hijyeni Kültürü ve Alışkanlığı kazandırmayı önceleyen, Diş Hekimine olan Güvenin artırılmasını hedefleyen ve Hasta, Çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutan, Hızlı, Güler Yüzlü ve Anlayışlı personeli ile Kaliteli ve Güvenilir Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunmaktır.

Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Seyran Mahallesi Hastane Caddesi No:15 Akşehir/KONYA  
Telefon (0332) 813 13 16
Fax (0332) 812 72 14
E-Mail konyaadsm.aksehir@saglik.gov.tr

Konya Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı

Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Akşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -