Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi

Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi, Erzurum ili Yakutiye ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adnan Menderes Mahallesi. İbrahim Hakkı Caddesi. No:29/1 Palandöken
25100 Erzurum
 
Telefon 0 (442) 342-4423
Fax
E-Mail

Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezii Nerede
Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezii Randevu Alma
Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezii Doktorları
Özel FMC Erzurum Serhat Diyaliz Merkezii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -