Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Vedat Dalokay Cad. No:45 Çankaya/ANKARA
Telefon Tel:0 (312) 447-2002
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Ela Göz Sağlığı ve Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -