Özel Ankara Umut Hastanesi

Seçkin kadromuzla sağlığa değer katmak için bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor daima kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunarak hastalarımızın sağlığı ve memnuniyeti için çalışıyoruz.Üstün nitelikte sağlık hizmeti vererek, ülkemizde ve uluslar arası alanda örnek alınan lider sağlık kurumu olmaktır.
Özel Ankara Umut Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ankara Umut Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Barbaros mahallesi, Büklüm Caddesi No:72 Kavaklıdere, Çankaya / Ankara
Telefon Tel:0 (850) 511 1881 0 (312) 466 3838
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ankaraumuthastanesi.com.tr
Özel Ankara Umut Hastanesi Nerede
Özel Ankara Umut Hastanesi Randevu Alma
Özel Ankara Umut Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ankara Umut Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ankara Umut Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ankara Umut Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp Bölümü, Ağız ve Diş Sağlığı, Algoloji (Ağrı Merkezi), Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji (Cildiye) Bölümü, Enfeksiyon Hastalıkları, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Genel Sağlık Kontrolü / Check-up, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Sağlığı ve Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar Hizmetleri, Nöroloji Bölümü, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Tıbbi Görüntüleme Birimleri, Üroloji, Yoğun Bakım Üniteleri
Özel Ankara Umut Hastanesi Doktorları
Özel Ankara Umut Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -