Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi

Kudret Göz Ankara, 13 Mayıs 2002 tarihinde Kennedy Cad. No:71 Kavaklıdere/ANKARA adresinde faaliyete başladı. Grubumuzun ilk hastanesi olan Kudret Göz Hastanesi ANKARA, 23 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 15 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir. Kudret Göz Grup’un ikinci hastanesi olan Kudret Göz İstanbul, 12.10.2005 tarihinde Sarayardı Cad. No:3 Kadıköy İSTANBUL’da açıldı. 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kennedy Cad. No:71 Kavaklıdere / Ankara
Telefon Tel:0312 447 17 22
Fax Fax:0312 446 47 71
E-Mail E-Mail:ankara@kudretgoz.com.tr
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Nerede
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Randevu Alma
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Retina Muayenesi, Katarakt Tedavisi, Excimer Lazer, Refraktif Cerrahi, Nöro Oftalmoloji, Göz Çevresi Estetiği, Gözyaşı Kesesi Cerrahisi, Kornea Ve Keratokonus, Genel Göz Muayene, Glokom Tedavisi, Üveit Tedavisi, Renk Körlüğü, Şaşılık Tedavileri
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesi Doktorları
Özel Kudret Göz Ankara Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -