Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi

Fizik Tedavi Rehabilitasyon Tıp Merkezimiz Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir tıp merkezi olup, sosyal güvencesi olan (SGK, Bağkur, vb.) hastalara muayene hizmeti verebileceği gibi sosyal güvencesi bulunmayan hastalarımıza da özel muayene hizmeti verilecektir. Amacımız Hitit Ayaş Termal Tatil Köyü’nde modern tıbbın imkanlarını termal suyun şifasıyla bir araya getirerek sağlığınıza değer katmak, sizi buradan gençleştirerek ve sağlıklı yaşamınızı sağlayarak uğurlamak.

Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Güneyce Mah. Beypazarı Cad. P-7 Blok No:225 Güdül/Ankara
Telefon Tel:0 (312) 700-0518
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Nerede
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu Alma
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları
Özel Dr. Erdal Coşkun Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -