Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi

Etik ilkeler çerçevesinde, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında sağlık çalışmalarını da kapsayan yüksek kalitede nitelikli sağlık hizmetini bütüncül kalite anlayışı içerisinde sunmak.Hasta ve çalışan memnuniyetini temel ilke edinerek hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti sunan bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Ayvaşık Mahallesi Dr. Hamdi Soysal Sokak No:1 Beypazarı/ANK.
Telefon Tel:0312 763-07 75 – 79
Fax
E-Mail E-Mail:…
Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi Nerede
Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi Randevu Alma
Ankara Beypazarı Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ankara Beypazarı Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (2 Poliklinik), Ortopedi (2 Poliklinik), Göz (1 Poliklinik), Genel Cerrahi (3 Poliklinik), KBB (1 Poliklinik), Nöroloji (1 Poliklinik), Çocuk (2 Poliklinik), Üroloji (1 Poliklinik), Kadın Doğum (2 Poliklinik), Jinekoloji (1 Poliklinik), Diş (1 Poliklinik), Diş Tedavi (1 Poliklinik), Cildiye (1 Poliklinik), Fizik Tedavi (1 Poliklinik), Kardiyoloji (1 Poliklinik), Kadın Doğum, Laboratuvar
Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi Doktorları
Ankara Beypazarı Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -