Başkent Üniversitesi Ayaş FTR Merkezi

Başkent Üniversitesi Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezine başvuran hastaların fiziksel tıp ve rehabilitasyon gereksinimini etik ilkelerden asla ödün vermeden çağdaş tıp biliminin gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatılmış uzman kadromuz ile tüm kaynakları etkin kullanarak, hasta,hasta yakını ve çalışan memnuniyet odaklı, bilimsel temele dayalı,güvenilir,güler yüzlü,yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır. Güveni,saygınlığı ve hasta mahremiyetini temel ilke edinmiş, bu doğrultuda tüm çalışanları ile takım olarak çalışan, kurumsal kimliği ile öne çıkan, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, yurt içinde ve yurt dışında sağlık kurumlarıyla gücünü birleştirip dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olmayı sürdürmek.
Başkent Üniversitesi Ayaş FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Başkent Üniversitesi Ayaş FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Başkent Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 06710 Ayaş/ANKARA
Telefon Tel:0 312 712 23 40
Fax Fax:0 312 712 23 44
E-Mail E-Mail:ayasftr@baskent.edu.tr
Başkent Üniversitesi Ayaş FTR Merkezi Nerede
Başkent Üniversitesi Ayaş FTR Merkezi Randevu Alma
Başkent Üniversitesi Ayaş FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Ayaş FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Başkent Üniversitesi Ayaş FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Başkent Üniversitesi Ayaş FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı, Genel Dahiliye
Başkent Üniversitesi Ayaş FTR Merkezi Doktorları
Başkent Üniversitesi Ayaş FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -