Özel Doğuş Tıp Merkezi

Etik değerleri esas alarak, güncel bilgi ve teknolojiyi kullanarak, klinik alanda uluslararası standartlarda eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme ve sağlık hizmeti sunumuyla liderlik eden, temel insanlık değerlerine saygılı ,yenilikçi ve girişimci bireyler yetiştirerek öncü bir tıp merkezi olmaktadır.Akademik değerlere hizmet veren tıbbi kadromuz ve yetkin çalışanlarımızla vermekte olduğumuz nitelikli eğitim, araştırma ve sağlık hizmetlerini sürekli geliştirerek sağlık sektöründeki saygınlığımızı sürdürmektedir.
Özel Doğuş Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Doğuş Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fevzi Çakmak Mah. Sultan Murat Cad. Uçar Sok. No:1 Sefaköy Küçükçekmece/İstanbul
Telefon Tel:0 (212) 541-8449
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Doğuş Tıp Merkezi Nerede
Özel Doğuş Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Doğuş Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğuş Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doğuş Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğuş Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Doğuş Tıp Merkezi Doktorları
Özel Doğuş Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -