Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi

https://avcilardh.saglik.gov.tr/TR,9986/vizyonumuz.html https://avcilardh.saglik.gov.tr/TR,12026/misyonumuz.html
İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Üniversite Mahallesi Yeni Yuva Sk. No:4 Avcılar / İstanbul ( Borusan ilköğretim yanı )
Telefon Tel:0 (212) 412 90 00
Fax Fax:0 (212) 509 20 75
E-Mail E-Mail:…
İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Nerede
İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İİstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İİstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi Polikliniği, Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği, Cildiye Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalığı Polikiniği, Çocuk Cerrahi Polikliniği, Dahiliye ( İç Hastalıkları ) Polikliniği, Diş Polikliniği, Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Göz Hastalıkları Polikliniği, Göğüs Hastalıkları Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Kalp ve Damar Cerrahi Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği,
İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut İstanbul Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -