Özel Doğu Anadolu Hastanesi

Özel Anadolu Hastanesinin amacı, Hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri, grubun her noktasından, en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz. Özel Anadolu Hastanesi, değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır.
Özel Doğu Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Doğu Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sürsürü Mahallesi, Malatya Caddesi No:37 Yumakgil Petrol karşısı
Telefon Tel:0 (424) 248-5050
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Doğu Anadolu Hastanesi Nerede
Özel Doğu Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Doğu Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğu Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Doğu Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Doğu Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS ve AMBULANS, AMELİYATHANE, ANESTEZİ ve REANİMASYON, BESLENME ve DİYET, BEYİN ve SİNİR CERRAHİSİ, ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ, ÇOCUK CERRAHİSİ, DERMATOLOJİ POLİKLİNİĞİ, FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON POLİKLİNİĞİ, GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ, GENEL YOĞUN BAKIM, İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE) POLİKLİNİĞİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, KLİNİK PSİKOLOJİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM POLİKLİNİĞİ, KLİNİK LABORATUVAR, KULAK-BURUN-BOĞAZ HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ, NÖROLOJİ POLİKLİNİĞİ, ORTOPEDİ ve TRAVMATOLOJİ POLİKLİNİĞİ, OBEZİTE CERRAHİSİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ POLİKLİNİĞİ, SAĞLIK TURİZMİ, SÜNNET CERRAHİSİ, SAĞLIK TURİZMİNDE UZMAN HEKİMLERİMİZ, YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ, ANNE SÜTÜ, EMZİRME BİLGİSİ, SÜT SAĞMA, TAMAMLAYICI BESLENME
Özel Doğu Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel Doğu Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -