Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi

2013 yılının Mayıs ayında faaliyete geçen Avrupagöz Elazığ Şubesi, Kasım 2016 itibarıyla UNIVERSALGOZ Elazığ faaliyetine başlamıştır. Gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle haftada 6 gün çalışarak göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor. Bölgemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan UNIVERSALGOZ, Elazığ’dan bölge geneline ilkeli sağlık hizmeti veriyor. UNIVERSALGOZ, sürekli yenilenen teknolojisi ve uzman doktorlardan oluşan 4 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 40’a yakın çalışanı ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede bölgede yerini almayı başardı. Ayda yaklaşık 7 bin hastaya muayene hizmeti verirken, 1700 hastaya göz ameliyatları konusunda ‘sağlıklı görme’ye destek veriyor.
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sürsürü Mahallesi Malatya Caddesi No:1/ELAZIĞ (Çayda Çıra Kavşağı Karşısı)
Telefon Tel:0424 247 91 91
Fax Fax:0424 247 33 22
E-Mail E-Mail:info@universalgoz.com
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi Nerede
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
EXCİMER LAZER, GLOKOM (GÖZ TANSİYONU), GÖZYAŞI KANAL TIKANIKLIĞI, KATARAKT, KERETAKONUS, PEDİATRİK OFTALMOLOJİ, OKÜLOPLASTİK CERRAHİ, REKRAKTİFTEDAVİ, ŞAŞILIK, ÜVEİT, VİTREKTOMİ, SARI NOKTA HASTALIĞI
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezi Doktorları
Özel Universalgöz Elazığ Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -