Özel Dünya Diyaliz Merkezi

Konusunda uzman, yenilikçi, deneyimli, güler yüzlü kadromuzla ve son teknoloji ürünü ekipmanımızla hastalarımıza etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetler sağlamak ve hastalarımızın yaşam kalitelerini artırarak her birinin mutlu, sağlıklı ve yaşama sevinci olan bireyler olmasını sağlamaktır. Diyaliz tedavilerindeki en son gelişmeleri takip eden ve bu doğrultuda gerek tıbbi cihaz ve donanım gerekse tedavi yöntemleri açısından sürekli kendisini yenileyen bir merkez olarak çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Dünya Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mah Fethi Ahmet Baba Bulvarı Meryem Ap No:12 Elazığ  
Telefon (424) 2470461
Fax
E-Mail info@dunyamizdiyaliz.com

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Dünya Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Dünya Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dünya Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Biyokimya

-Mikrobiyoloji

-Hemodiyaliz

Özel Dünya Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Dünya Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -