Özel Çözüm KBB Dal Merkezi

Çağlar boyunca sağlık hizmetleri her zaman bir değişim içinde olmuştur. 2000’li yıllarda bu değişim daha da baş döndürücü bir hal almıştır. Sadece sağlık teknolojisi değil, bu alandaki bilgileriz, uygulamalarımız, hasta beklentileri, fiziki mekânlarımız yani bu alandaki her şey top yekûn olarak kökten değişime uğramıştır ve bu değişim tüm hızı ile bugüne devam etmektedir. Yaklaşık 15 yıldan beri kulak burun boğaz alanında Gazianteplilere hizmet veren bizlerde bu değişimin dışında kalamazdık.Hizmetinize sundugumuz merkezimizde etik değerlerimiz dışında fiziki mekânlarımız sağlık teknolojilerimiz ve hasta ağırlama mantalitemiz de dahil her şeyimizle kendimizi yenilemeye çalıştık. Bunu başarıp başaramadığımızı siz değerli meslektaşlarımız ve hemşerilerimizin takdirine bırakıyoruz. Her şeyden önce fiziki mekânımızdan söz etmek istiyoruz; bir hastane havasından çok sempatik bir dinlenme ortamı havası yaratmaya çalıştık. Hastanın rahat ve konforunu güvenlik kaygılarımızla birleştirip değişik bir mekân yarattık. Ev ortamında hasta odaları, çay kahve ve benzeri ikramların yer aldığı ikram köşemiz, bütün mekânlarda LCD ekran televizyonlar, merkezi havalandırma, ısıtma ve soğutma, bütün odalarımızda yer alan hasta refakatçi yatakları, merkezi oksijeninde yer aldığı hasta başı üniteleri, acil hemşire çağrı sistemimiz mevcuttur. Ayrıca konforlu bir oda içinde duş, lavabo ve ayrıntısına girmek istemediğimiz pek çok şey bu konfor ve hasta güvenliği kaygılarımızın bir sonucu ortaya çıkmıştır. Muayene odalarımız hasta ve doktorlarımızın her türlü gereksinimi düşünülerek ışık ve geniş, aynı zamanda da teknolojinin muayene anlamında gerektirdiği bütün yenilikler göz önüne alınarak yenilenmiştir. Yıllardır siz sevgili hemşerilerimiz güvenine layık olmaya çalışan deneyimli kadromuzla her türlü kulak burun boğaz muayenesini endoskop biyomikroskop gibi ekipmanların desteği ile yapılmaktadır. Modern ve en son model endoskop, mikroskop, radyofrekans, anestezi cihazları ile donatılmış hepafiltreli havalandırmaya sahip merkez ameliyathanemizde yine aynı ekip tarafından her türlü kulak burun boğaz ve baş boyun ameliyatları, horlama ameliyatları, endoskopik sinüs cerrahisi, ses tellerine yönelik mikro cerrahi ameliyatları, mikro cerrahi ile kulak ameliyatı, tükürük bezi ameliyatı ve burun estetiği başta olmak üzere branşlarımızı ilgilendiren tüm ameliyatlar başarıyla merkezimizde yapılmaktadır. Ayrıca laboratuarımız, radyoloji ünitemiz ve odyometristimiz mevcut olup KBB ile ilgili tüm testler yapılmaktadır.
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İncilipınar Mh. Gazi Muhtarpaşa Bul. 1. Sok. No:2 Buhara İş Mrk. Arkası Gaziantep
Telefon Tel:0342 215 31 63
Fax Fax:0342 448 13 52
E-Mail E-Mail:cozum@cozumkbb.com
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Nerede
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Çözüm KBB Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çözüm KBB Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İşitme ve Denge Laboratuvarı, İşitme Cihazı Uygulamaları, Kulak Zarı Ameliyatları, İşitme Bozuklukları Tanı Ve Tedavisi, Baş Dönmesi Ve Denge Bozuklukları Tanı Ve Tedavisi, Kepçe Kulak Vb. Estetik Ameliyatları, Endoskopik Sinüzit Ameliyatları, Burun Estetik Ameliyatı, Burun Tıkanıklığı Ameliyatları, Bademcik-Geniz Eti Ameliyatı, Guatr Hastalıkları Tanı ve Tedavisi, Ses Kısıklığı Tanı ve Tedavisi, Her Türlü Horlama Tanı Ve Tedavisi, Radyo Frekans İle Bademcik Ve Geniz Eti Ameliyatları, Guatr Hastalıkları Tanı Ve Tedavisi, Ses Teli Ameliyatları, Erişkin Kbb Muayenesi, Çocuk Kbb Muayenesi, Alerji Tanı ve Tedavisi, Her Türlü Kan Tahlili, Kbb Röntgen Laboratuvarı, Horlama Tanı ve Tedavi Ünitesi, Endoskopik Muayene, Radyofrekans Ameliyatları, Her Türlü Kbb Ameliyatı
Özel Çözüm KBB Dal Merkezi Doktorları
Özel Çözüm KBB Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -