Özel Alleben Tıp Merkezi

2007 yılından bu yana Fizik Tedavi alanında hizmet veren Özel FİMER Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi, 2015 yılı itibariyle yepyeni branşlarla sizlere hizmet vermek amacıyla büyüdü ve sizlere aşina bir isimle Özel Alleben Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başladı. A sınıfı Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlayan Alleben Tıp Merkezi alanında uzman hekim kadrosu ile Dahiliye (İç Hastalıkları), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji(Cildiye), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyet bölümleri ile hizmet veriyor. Aile ve Evlilik Danışmanlığı, Obezite Merkezi ve Kozmetik ve Güzellik merkezlerini de içinde barındıran Özel Alleben Tıp Merkezi gelişmiş teknolojik alt yapısı ile göz dolduruyor. Son teknoloji ürünü görüntüleme sistemlerine de sahip olan tıp merkezinde MR, Röntgen ve Kemik Dansitometre ölçüm üniteleri de hizmet veriyor.

Özel Alleben Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Alleben Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Mücahitler Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:72 Gaziantep  
Telefon 0 342 322 56 56
Fax
E-Mail info@fimer.com.tr

Özel Alleben Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Alleben Tıp Merkezi Nerede
Özel Alleben Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Alleben Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Alleben Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Alleben Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Alleben Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Menisküs Tedavisi

-Bilgisayarlı Tomografi

-Boyun Düzleşmesi Tedavisi

-Beyin MR (Cranial MR)

-Manuel Terapi

-Diz 

-Omuz

-Kalça (Eklem) Kireçlenmesi

-Bel Fıtığı Fizik Tedavi

-Boyun Fıtığı Fizik Tedavi

-Lenfödem

-Skolyoz (Omurga Eğriliği)

-Açık Mr

-Diyetisyen (Beslenme – Diyet)

-Duyu Bütünleme

-FİZİK TEDAVİ

Özel Alleben Tıp Merkezi Doktorları
Özel Alleben Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -