Özel Ceyhan Çınar Hastanesi

Çınar Hastanesi Etik değerlerden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile güven kazanmış çağdaş alt yapısı ve üstün nitelikli çalışanlarıyla kesintisiz hizmet sunarken dürüst, doğru, çağdaş çalışmalarımızla ön plana çıkmak, hasta ve yakınlarının yüksek memnuniyetini kazanarak bölgenin referans hastanesi olarak gösterilmesini sağlamaktır.
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mahallesi Ebulfeyz Elçibey Caddesi NO: 64 01960 Ceyhan / ADANA (TURKEY)
Telefon Tel:0 322 611 30 30
Fax Fax:0 322 612 30 31
E-Mail E-Mail:info@cinarhastanesi.com.tr
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Nerede
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Randevu Alma
Özel Ceyhan Çınar Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ceyhan Çınar Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL, ANESTEZİ VE REANİMASYON, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, CİLDİYE, DAHİLİYE, DİŞ POLİKLİNİĞİ, ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, GÖZ HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ POLİKLİNİĞİ, KBB POLİKLİNİĞİ, NÖROLOJİ POLİKLİNİĞİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ POLİKLİNİĞİ, PEDİATRİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ POLİKLİNİĞİ
Özel Ceyhan Çınar Hastanesi Doktorları
Özel Ceyhan Çınar Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -