İmamoğlu Devlet Hastanesi

reklam

Etik ilkelerden ödün vermeksizin tüm çalışanlarımız ve yönetim kadromuzla birlikte sağlıklı çalışma yaşamı koşullarında, hasta güvenliği ve hasta memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmette etkinlik, süreklilik, zamanlılık anlayışı ile çalışan memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktadır.Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve teknolojinin talep edildiği, öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan ‘’Güvenli’’ bir sağlık kuruluşu olmaktır.

İmamoğlu Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İmamoğlu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres :Hürriyet Mahallesi Şehit Osman TATAR Caddesi No:30 İmamoğlu/ADANA 
TelefonTel:0 322 891 37 01
Fax0 322 891 37 05
E-MailE-Mail:adanadhs2@saglik.gov.tr

İmamoğlu Devlet Hastanesi Nerede
İmamoğlu Devlet Hastanesi Randevu Alma
İmamoğlu Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İmamoğlu Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İmamoğlu Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İmamoğlu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği-1, İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği-2, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Polikliniği, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Polikliniği, Diş Hastalıkları Ve Tedavi Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Polikliniği, Göz Hastalıkları Polikliniği, Anestezi Ve Reanimasyon Polikliniği, Psikolog , Acil Servis, Dâhiliye Kliniği, Genel Cerrahi Kliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, Kulak Burun Boğaz Kliniği, Göz Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, Diş Kliniği, Ameliyathane, Doğumhane, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Yenidoğan İşitme Tarama, Endoskopi Ünitesi, Solunum Fonksiyon Testi, Laboratuvar, Radyoloji , Evde Sağlık Hizmetleri, Eczane, Hemodiyaliz Ünitesi, Transfüzyon Hizmetleri, Palyatif Bakım Merkezi,
İmamoğlu Devlet Hastanesi Doktorları
İmamoğlu Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -