Ceyhan Devlet Hastanesi

reklam
Ceyhan Devlet Hastanesi olarak; tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, Hasta, hasta yakınlarının ve çalışanların memnuniyetini arttırmaktaki kararlılığı ile uluslararası standartlarda hizmet veren bölgemizin örnek hastanesi olmak.Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, Uluslararası standartlar ve yasal mevzuatlara uygun kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.
Ceyhan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ceyhan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Ceyhan Devlet Hastanesi Merkez BinaAdres: Ulus Mahallesi Hastane CaddesiCeyhan / ADANA
Telefon0 322 613 3362
Fax0 322 612 3654
E-MailE-Mail:adanadhs1@saglik.gov.tr
Ceyhan Devlet Hastanesi Nerede
Ceyhan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Ceyhan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ceyhan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ceyhan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ceyhan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://ceyhandh.saglik.gov.tr/
Ceyhan Devlet Hastanesi Doktorları
Ceyhan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -