Özel Polatlı Can Hastanesi

Din, dil, ırk cinsiyet ve sınıf farkı gözetmeksizin, hasta ve çalışan haklarına duyarlı, kaynakları etkili kullanarak sağlığa göre sunmaktır.Kalite ve kurum kültürünü tüm birimlerinde kullanabilen, ileri tıbbi teknolojileri uluslar arası standartlarda uygulayan, güvenilir, etkili bir hastane olmaktır.
Özel Polatlı Can Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Polatlı Can Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mah. Gordion Cad. No:1 Polatlı / ANKARA
Telefon Tel:0 542 404 10 90 0 312 621 41 41
Fax Fax:0 312 621 07 57
E-Mail E-Mail:info@ozelpolatlicanhastanesi.com
Özel Polatlı Can Hastanesi Nerede
Özel Polatlı Can Hastanesi Randevu Alma
Özel Polatlı Can Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Polatlı Can Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Polatlı Can Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Polatlı Can Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahi (Nöroşirurji), Check-Up Ünitesi, Çocuk Hastalıkları (Pediatri), Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak, Burun, Boğaz (KBB), Laboratuvar, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji
Özel Polatlı Can Hastanesi Doktorları
Özel Polatlı Can Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -