Özel Polatlı Can Hastanesi

reklam
Din, dil, ırk cinsiyet ve sınıf farkı gözetmeksizin, hasta ve çalışan haklarına duyarlı, kaynakları etkili kullanarak sağlığa göre sunmaktır.Kalite ve kurum kültürünü tüm birimlerinde kullanabilen, ileri tıbbi teknolojileri uluslar arası standartlarda uygulayan, güvenilir, etkili bir hastane olmaktır.
Özel Polatlı Can Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Polatlı Can Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mah. Gordion Cad. No:1 Polatlı / ANKARA
TelefonTel:0 542 404 10 900 312 621 41 41
FaxFax:0 312 621 07 57
E-MailE-Mail:info@ozelpolatlicanhastanesi.com
Özel Polatlı Can Hastanesi Nerede
Özel Polatlı Can Hastanesi Randevu Alma
Özel Polatlı Can Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Polatlı Can Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Polatlı Can Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Polatlı Can Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Anestezi ve Reanimasyon,Beslenme ve Diyetetik,Beyin ve Sinir Cerrahi (Nöroşirurji),Check-Up Ünitesi,Çocuk Hastalıkları (Pediatri),Dahiliye (İç Hastalıkları),Dermatoloji (Cildiye),Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Kulak, Burun, Boğaz (KBB),Laboratuvar,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Radyoloji,Üroloji
Özel Polatlı Can Hastanesi Doktorları
Özel Polatlı Can Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -