Özel Aymed Oksijen Tedavi Merkezi

Hiperbarik Oksijen Tedavisi (HBO) tamamen kapalı bir basınç odasına alınan hastaya, 1 atmosferden daha yüksek basınçta, aralıklı olarak %100 oksijen solutulması şeklinde uygulanan tıbbi bir tedavi şeklidir. Kliniğimiz hafta içi 08:00 ile 18:00 arası, haftasonu ise 08:00 ile 16:00 arası tedavi seansları uygulamaktadır.
Özel Aymed Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Aymed Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şair Arşı Cd. Sayım Sk. No:4/2 Kadıköy İstanbul
Telefon Tel:0(216) 363 6303
Fax Fax:0(216) 363 6309
E-Mail E-Mail:info@aymedhbo.com
Özel Aymed Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Aymed Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Aymed Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aymed Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Aymed Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Aymed Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Su Altı Hastalıkları ve Hiperbarik Tıp, Hiperbarik Oksijen Tedavisi
Özel Aymed Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Aymed Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -