Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Toplum Ağız ve Diş Sağlığını korumak, bilgilendirmek, eğitmek ve gerektiğinde Ağız Diş Sağlığı ile ilgili sorunların çözümünde bilimsel, çağdaş son teknolojileri kullanarak hastayı sağlığına kavuşturmaktır. Tüm sağlık hizmetlerinin sunumunda insan haklarına saygılı, güler yüzlü, empatik yaklaşarak Hasta Memnuniyetini ve de Çalışan Memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmak.Ekip çalışmasını kalite standartlarına uygun olarak ilke edinen, çalışanlarının hizmet alanlarını son teknolojilerle sürekli geliştiren ve eğitimlerini sağlayan modern bir yönetim anlayışı ile hizmet sunmak ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamaktır.

Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Merdivenköy Mah. Dr.Erkin Caddesi No:28 Göztepe\Kadiköy  
Telefon

0216 565 91 91 

216 565 91 91

Fax 0216 565 69 69
E-Mail istgoztepeadsm.ilet@saglik.gov.tr

Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
  Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

-Endodonti

-Nöbet Polikliniği

-Ortodonti

-Pedodonti

-Periodontoloji

-Protetik Tedavi

-Radyoloji

Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -