Özel Medipoint Tıp Merkezi

Medipoint Tıp Merkezi, butik hizmet anlayışıyla, mükemmeliyetçi tavrı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyet ve mutluluğundaki kararlılığı, üst düzey teknolojik ve çağdaş imkanları, farklı ve öncü uygulamaları, kendini mesleğine adamış uzman kadrosu ile sektörde özellikle tercih edilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.Medipoint Tıp Merkezi olarak misyonumuz, hizmet anlayışımızdaki yaklaşımımızla toplumun yaşam kalitesini yükseltirken, sağlık sektörünün gelişimine de katkı sağlamak, akademik çalışmalara ve sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi, teknoloji ve uygulamaların geliştirilmesine destek sağlamak, entegre olmak, teşhis ve tedavi sürecinin en önemli halkası olan nitelikli hekimler ve eğitimli sağlık personelimiz ile toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede saglık hizmetı sunmak.

Özel Medipoint Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medipoint Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Şair Arşi Caddesi No:6 Göztepe Kadıköy – İstanbul 34732
Telefon 444 0 664
Fax 0216 337 95 92
E-Mail info@medipoint.com.tr

Özel Medipoint Tıp Merkezi Nerede
Özel Medipoint Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Medipoint Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medipoint Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medipoint Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Medipoint Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye

-Kardiyoloji

-Fizik Tedavi

-Diyet ve Metabolizma

-Endoskopi

-Göğüs Hastalıkları

-Kozmetik Dermatoloji

-Kalp Damar Cerrahisi

-Çocuk Kardiyolojisi

-Laboratuvar

-Noroloji – EEG – EMG

-Radyoloji – Mamografi

-Romatoloji

-Ozon Tedavisi

-Diş Hekimliği

-Varis Tedavisi

-Endokrin ve Metabolizma

Özel Medipoint Tıp Merkezi Doktorları
Özel Medipoint Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -