Özel Medipoint Tıp Merkezi

Medipoint Tıp Merkezi, butik hizmet anlayışıyla, mükemmeliyetçi tavrı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyet ve mutluluğundaki kararlılığı, üst düzey teknolojik ve çağdaş imkanları, farklı ve öncü uygulamaları, kendini mesleğine adamış uzman kadrosu ile sektörde özellikle tercih edilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.Medipoint Tıp Merkezi olarak misyonumuz, hizmet anlayışımızdaki yaklaşımımızla toplumun yaşam kalitesini yükseltirken, sağlık sektörünün gelişimine de katkı sağlamak, akademik çalışmalara ve sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi, teknoloji ve uygulamaların geliştirilmesine destek sağlamak, entegre olmak, teşhis ve tedavi sürecinin en önemli halkası olan nitelikli hekimler ve eğitimli sağlık personelimiz ile toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede saglık hizmetı sunmak.

Özel Medipoint Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medipoint Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Şair Arşi Caddesi No:6 Göztepe Kadıköy – İstanbul 34732
Telefon Tel:444 0 664
Fax Fax:0216 337 95 92
E-Mail E-Mail:info@medipoint.com.tr

Özel Medipoint Tıp Merkezi Nerede
Özel Medipoint Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Medipoint Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medipoint Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medipoint Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medipoint Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye, Kardiyoloji, Fizik Tedavi, Diyet ve Metabolizma, Endoskopi, Göğüs Hastalıkları, Kozmetik Dermatoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Laboratuvar, Noroloji – EEG – EMG, Radyoloji – Mamografi, Romatoloji, Ozon Tedavisi, Diş Hekimliği, Varis Tedavisi, Endokrin ve Metabolizma
Özel Medipoint Tıp Merkezi Doktorları
Özel Medipoint Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -