Özel Avrupa Hospital Adana

İnsanın sahip olduğu en vazgeçilmez değer olan sağlığa en iyi ve çağdaş koşullarda ve yüksek kalite anlayışı içinde hizmet sunmak.Hasta ve çalışan memnuniyet düzeyinin en üst seviyede olduğu, sağlıkta bölgenin ‘’en iyileri‘’ listesinde ilk akla gelen kurumlarından biri olmak.
Özel Avrupa Hospital Adana Hakkında İçerikler
Özel Avrupa Hospital Adana İletişim Bilgileri
Adres Adres:Toros Mahallesi Kenan Evren Bulvarı No: 43 Çukurova / Adana
Telefon Tel:0(322) 206 00 00 / 0(549) 449 21 12
Fax Fax:0(322) 232 52 53
E-Mail E-Mail:info@avrupahospitaladana.com
Özel Avrupa Hospital Adana Nerede
Özel Avrupa Hospital Adana Randevu Alma
Özel Avrupa Hospital Adananden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrupa Hospital Adana Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avrupa Hospital Adananden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avrupa Hospital Adana Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikro Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji (Bevliye), Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Neonotoloji ( Yeni Doğan ), Dahiliye ( İç Hastalıkları ), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji ( Asabiye ), Dermatoloji ( Cildiye ), Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Kardiyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ( Psikiyatri ), Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Radyoloji, Biyokimya, Diyet ve Beslenme, Eczacı
Özel Avrupa Hospital Adana Doktorları
Özel Avrupa Hospital Adanande görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -