Özel Fizica FTR Merkezi

Tecrübe ve kaynaklarını etkin bir şekilde kullanarak,nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı ile sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında ülke çapında referans gösterilen bir kurum haline gelmeyi hedeflemektedir. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanındaki tüm bilimsel araştırma ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, etik değerlerden ödün vermeden, doğru ve etkin tedavi yöntemleri ile bireye özel uygulamalar sunarak hayat kalitenizi yükseltmektir .

Özel Fizica FTR Merkezi Hakkında İçerikler

Özel Fizica FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Güzelyalı Mah. 81098 Sokak No:6/1 Çukurova Adana
Telefon Tel:0322 239 01 01
Fax Fax:0322 239 89 89
E-Mail E-Mail:info@fizica.com.tr

Özel Fizica FTR Merkezi Nerede

Özel Fizica FTR Merkezi Randevu Alma

Özel Fizica FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizica FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Özel Fizica FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizica FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri

Kuru İğne Tedavisi, Topuk Dikeni Tedavisi, Enjeksiyon Tedavisi, Manuel Tedavi, Kinesiotape (Bantlama Tedavisi), REHABİLİTASYON, OZON TEDAVİSİ, PRP, GİRİŞİMSEL AĞRI TEDAVİSİ, ROMATİZMAL HASTALIKLAR, GERİATRİ (YAŞLILIK HASTALIĞI), REFLEXOLOJİ, LENFÖDEM, SKOLYOZ TANI VE TEDAVİSİ

Özel Fizica FTR Merkezi Doktorları

Özel Fizica FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -