Özel Sezar Hospital Hastanesi

Güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, bu doğrultuda tüm çalışanları ile takım olarak çalışan, kurumsal kimliği ile öne çıkan , uluslar arası düzeyde örnek bir kuruluş olmaktır.Özel Sezar Hospital Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastaların haklarını gözeten ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, sağlık teknolojilerini takip eden ve uygulayan yüksek kalite standardında hizmet sunan bir kuruluştur.
Özel Sezar Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Sezar Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Toros Mahallesi Kasım Ener Bulvarı No: 25 Hayal Park yanı Çukurova
Telefon Tel:0 322 205 5555
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@sezarhospital.com.tr
Özel Sezar Hospital Hastanesi Nerede
Özel Sezar Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Sezar Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sezar Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sezar Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sezar Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme Diyetetik, Check-Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Dahiliye/İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Obezite Cerrahisi, Plastik ve Rekonstrüktif, Psikiyatri, Radyoloji, Saç Ekim Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Tıbbi Onkoloji
Özel Sezar Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Sezar Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -