Özel Maltepe Bölge Hastanesi

1993 yılında açılan hastanemiz 50 yatak, 11 yoğun bakım yatağı, 2 acil gözlem yatağı ile faaliyet göstermektedir. Tam donanımlı 2 ameliyathane ve 2 doğumhanesi ve tüm branşlarda hizmet veren 24 polikliniği mevcuttur. Maltepe Bölge Hastanesi’nin eklentisi olarak bazı dallarda çalışan bir polikliniği de mevcuttur.
Özel Maltepe Bölge Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Maltepe Bölge Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bağdat Cad. No: 475 Maltepe İstanbul
Telefon Tel:0216 441 20 20
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@maltepebolgehastanesi.com
Özel Maltepe Bölge Hastanesi Nerede
Özel Maltepe Bölge Hastanesi Randevu Alma
Özel Maltepe Bölge Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Maltepe Bölge Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Maltepe Bölge Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Maltepe Bölge Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız Ve Diş Sağlığı, Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, Biyokimya, Bruksizm – Diş Gıcırdatma, Check-Up Erken Tanı Ünitesi, Cildiye (Deri Hastalıkları), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Diyet Poliklinigi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroentroloji, Genel Anestezi ve Sedasyon, Genel Cerrahi, Genital Estetik, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyolojik Tanı Ünitesi, Kulak Burun Boğaz, Odyometri (İşitme Testi) Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Peridontoloji (Dişeti Hastalıkları), Radyoloji, Üroloji
Özel Maltepe Bölge Hastanesi Doktorları
Özel Maltepe Bölge Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -