Maltepe Üniversitesi Hastanesi

Hasta hak ve memnuniyetini temel ilke edinmenin yanısıra çalışanların haklarını da önemseyen bir politika izlemek, sahip olduğu hizmet standartlarında sürekli iyileştirme yaparak kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmak ve ülkenin sağlık sorunlarını bilen çağdaş hekim ve hemşireler yetiştirmektir.Güçlü bir ekip anlayışı ile sağlık hizmetinde güvenilir, bilimsel, etik yaklaşım sağlamak, tıbbi teknolojideki gelişmeleri takip ederek sağlık hizmetinde kaliteye ve mükemmele ulaşmaktır.
Maltepe Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Maltepe Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Feyzullah Cad. No:39 Maltepe / İstanbul
Telefon Tel:444 06 20 – 0850 811 02 51
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@maltepehastanesi.com.tr
Maltepe Üniversitesi Hastanesi Nerede
Maltepe Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Maltepe Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Maltepe Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Maltepe Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Maltepe Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Aile Hekimliği, Ağrı Polikliniği (Algoloji), Anestezi ve Reanimasyon, AMATEM, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Cildiye (Dermatoloji), Cinsel İşlev Bozukluğu, Check Up Paketleri, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Dahiliye, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Endokrin Cerrahisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İlaç Danışma ve Farmakogenetik, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Kanser Cerrahisi, Laboratuvar, Meme Cerrahisi, Nefroloji, Neonatoloji (Yenidoğan), Nöroloji, Obezite ve Metabolizma, Odyometri, Ortopedi ve Travmatoloji, Obezite Cerrahisi (Bariyatrik Cerrahi), Patoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi, Psikiyatri (Erişkin), Radyoloji, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Tüp Bebek Ünitesi, Üroloji
Maltepe Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Maltepe Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -