İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Teknolojik olanakları etkin kullanan, uluslar arası standartlarda uygun, sürekli gelişmeyi hedefleyen, güvenilir ve tercih edilen bir sağlık kurumu olmaktır.Bilimsel ve etik kurallara uygun, güler yüzle ve ekip ruhu içerisinde çalışan, kaliteli, saygın, kolay ulaşabilir, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla ağız ve diş sağlığı hizmetini topluma sunmaktır.
İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yeni Mahalle Alanyurt Caddesi No: 132 İnegöl / BURSA
TelefonTel:0 224 715 20 08-224 712 19 19
Fax0 224 713 48 49
E-MailE-Mail:bursa.inegoladsm@saglik.gov.tr
İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
DİŞ HASTALIKLARI VE TEDAVİSİ,ORALDİAGNOZ RADYOLOJİ,PROTETİK TEDAVİ,RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ,
İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Etimessgut İnegöl Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -