Edremit Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İnsani ve hayatı başlıca değer kabul ederek bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda, Etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmeti sunmak.Özverili ve işbirliği içinde kalite standartlarımızı yükselterek,alanında referans gösterilebilecek merkez olabilmek.
Edremit Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Edremit Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Darsofa Mh. Akçeşme Cd. No:84 Edremit Balıkesir
Telefon Tel:0 266 374 31 31
Fax 0 266 374 31 36
E-Mail E-Mail:edremit.adsm@saglik.gov.tr
Edremit Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Edremit Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Edremit Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Edremit Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Protetik Diş Tedavisi, Restoratif Diş Tedavisi
Edremit Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -