Özel Acıbadem Bursa Hastanesi

reklam

Acıbadem Sağlık Grubu’nun misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde,yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Sağlık bilimleri alanındaki akademik çalışmalarave bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmektir. Acıbadem Sağlık Grubu’nun, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye’ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Özel Acıbadem Bursa Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Acıbadem Bursa Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Sümer Sok. No:1 
TelefonTel:0 (224) 270-4444
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…

Özel Acıbadem Bursa Hastanesi Nerede
Özel Acıbadem Bursa Hastanesi Randevu Alma
Özel Acıbadem Bursa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Acıbadem Bursa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Acıbadem Bursa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Acıbadem Bursa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Radyasyon Onkolojisi, Genel Cerrahi, Üroloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Acil, Tıbbi Onkoloji, Organ Nakli
Özel Acıbadem Bursa Hastanesi Doktorları
Özel Acıbadem Bursa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -