Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi

1989 yılından bu yana Muğla halkı için hizmet veren Dr. Mualla İyem tarafından 2003 yılında kuruldu. Dr. Mualla İyem 1955 doğumlu, 1980 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu oldu. Akdeniz Üniversitesinde İhtisasını aldıktan sonra 1989 yılından bu yana Muğla il sınırları içerisinde SSK Hastanesinde çalışmaya başladı. Herhangi bir Fizik Tedavi hizmeti ya da branşı olmayan bu hastanede Fizik Tedavi’i hastane içinde de kendisi kurmuştur. 20 yıl kadar SSK hastanesinde hizmet vermiştir. Günde 120 hasta baktığı bir süreçte de yasalar değişince hizmet kalitesini arttırmak, daha iyi hizmet vermek, hastanın cebine dokunmadan neler yapılacağını düşünerek bir dal merkezi açmaya karar vermiştir. Bu dal merkezi 2003 yılında kuruldu. Şu anda Move gün içerisinde 80 ile 100 hasta arasında daha bilimsel bir şekilde Muğla Halkına hizmet vermekte.

Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Orhaniye Mah. Haluk Özsoy Caddesi No:11/3 Menteşe/Muğla
Telefon 0 (252) 212-2843
Fax
E-Mail

Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Nerede
Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Doktorları
Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -