Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi

1989 yılından bu yana Muğla halkı için hizmet veren Dr. Mualla İyem tarafından 2003 yılında kuruldu. Dr. Mualla İyem 1955 doğumlu, 1980 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu oldu. Akdeniz Üniversitesinde İhtisasını aldıktan sonra 1989 yılından bu yana Muğla il sınırları içerisinde SSK Hastanesinde çalışmaya başladı. Herhangi bir Fizik Tedavi hizmeti ya da branşı olmayan bu hastanede Fizik Tedavi’i hastane içinde de kendisi kurmuştur. 20 yıl kadar SSK hastanesinde hizmet vermiştir. Günde 120 hasta baktığı bir süreçte de yasalar değişince hizmet kalitesini arttırmak, daha iyi hizmet vermek, hastanın cebine dokunmadan neler yapılacağını düşünerek bir dal merkezi açmaya karar vermiştir. Bu dal merkezi 2003 yılında kuruldu. Şu anda Move gün içerisinde 80 ile 100 hasta arasında daha bilimsel bir şekilde Muğla Halkına hizmet vermekte.

Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Orhaniye Mah. Haluk Özsoy Caddesi No:11/3 Menteşe/Muğla
Telefon Tel:0 (252) 212-2843
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Nerede
Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil
Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezi Doktorları
Özel Move Fizik Tedavi Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -