Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

T.C. Sağlık Bakanlığı’ nın belirlemiş olduğu standartlar doğrultusunda halkımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, zamanında, doğru ve memnun edici, her geçen gün daha da kaliteli bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.Ağız ve diş sağlığı konusunda uluslar arası standartlara uygun, güvenilir hizmet sunan, sürekli kendini geliştiren, tercih edilen, saygın bir kurum olmaktır.

Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yayla Mahallesi Çamlık Caddesi No:49-2 / 39100 KIRKLARELİ  
Telefon (0288) 212 82 59
Fax (0288) 212 73 65
E-Mail kirklareli.adsm@saglik.gov.tr

Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
  Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Sterilizasyon

-Protez Laboratuvarı

-Periapikal / Panoramik Röntgen

Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
  Kırklareli Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -