Kayseri Şehir Hastanesi

Modern tıbbın sunduğu imkanları kullanarak, tüm hastaların sağlık hizmetine eşit şekilde ulaşabildiği, insan odaklı hizmet anlayışı ile, ahlaki değerleri yaşatan profesyonel ekiplerimizle, çağdaş fiziki şartlarda sağlık hizmeti sunmaktır.Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında, her insanın hakkı olan sağlık hizmetini, güler yüz ve sorun çözme odaklı yaklaşımla, tüm insani gereksinimlere cevap verecek şekilde, üretken bir ekip anlayışı ile sunmaktır.

Kayseri Şehir Hastanesi Hakkında İçerikler
Kayseri Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Şeker Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:77 Kocasinan / KAYSERİ 38080  
Telefon 0352 315 77 00 – 01 – 02
Fax 0352 315 79 86
E-Mail kayserisehir@saglik.gov.tr kayserisehirhastanesi@hs01.kep.tr

Kayseri Şehir Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Kayseri Şehir Hastanesi Nerede
Kayseri Şehir Hastanesi Randevu Alma
Kayseri Şehir Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kayseri Şehir Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kayseri Şehir Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Algoloji

-Anestezi

-Çocuk Hastalıklaraı

-Çocuk Cerrahi

-Çocuk Psikiyatri

-Acil

-Beyin Cerrahi

-Cildiye

-Nefroloji

Kayseri Şehir Hastanesi Doktorları
Kayseri Şehir Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -