Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi

Jinemed Bursa 2006 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Merkezimiz yardımcı üreme teknikleri ve kadın sağlığına dair her konuda siz hastalarımızın yanındadır. Jinemed Bursa dalında Türkiye’de referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir. İleri Tıp Teknolojisine sahip Jinemed Bursa; kısırlık tedavisi, riskli gebelik takipleri, tüp bebek, mikrocerrahi, vajinismus, menopoz, kadın hastalıkları konularında her zaman Bursa’nın ve Bursalıların ilk tercihlerinden olmuştur.
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Hakkında İçerikler
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fethiye Mah. Alev Sok. No:10 D:16-17-18
Telefon Tel:4442779
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Nerede
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Randevu Alma
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Yumurtalık Kistleri, Kadın Kanserleri, İdrar Kaçırma, Beslenme, Gebelik, HPV Aşısı, Riskli Gebelik, Menopoz, Hamile Jimnastiği, Kadın Sağlığına Yolculuk, Vajinismus
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi Doktorları
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -