Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz. Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bağdat Cad. No:63 Kızıltoprak
Telefon Tel:0 (216) 450-0303
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Nerede
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Randevu Alma
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Biyokimya, Check Up ve Sağlıklı Yaşam, Cilt Sağlığı (Dermatoloji), Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ergen Psikiyatrisi, Çocuk Kalp Sağlığı ve Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Diyabet Kliniği, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Hematolojiİç Hastalıkları (Dahiliye), İmmünoloji (Doku Tipleme), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Karaciğer Nakli Merkezi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Meme Sağlığı Merkezi, Nefroloji, Nörolojik Bilimler Merkezi, Obezite ve Metabolik Cerrahi Merkezi, Organ Doku ve Hücre Nakli Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikoloji, Radyoloji, Tüp Bebek / IVF MerkeziUyku Laboratuvarı, ÜrolojiVaris / Damar Cerrahisi, Yoğun Bakım, Yüksek Riskli Gebelik (Perinatoloji)
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi Doktorları
Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -