Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. İnsanın en önemli değerlerinden biri olan SAĞLIK’a, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi Hakkında İçerikler
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Molla Gürani Mh, Millet Cad., Fındıkzade Sok No:3, 34093 Fatih/İstanbul
Telefon Tel:02125348686
Fax Fax:02125348686
E-Mail E-Mail:infofindikzade@medipol.edu.tr
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi Nerede
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi Randevu Alma
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Cildiye, Genel Cerrahi, Göz Hastaliklari, Gögüs Hastaliklari, Genel Cerrahi Endoskopi Ünitesi, Dermatoloji, Dahiliye, Çocuk Hastaliklari, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, KBB, Kardiyoloji, Kadin Hastaliklari Ve Dogum, Iç Hastaliklari
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesi Doktorları
Medipol Üniversitesi Fındıkzade Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -