Hekimhan Devlet Hastanesi

Sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, bilimsel çalışmaları takip eden ve eğitimli personeli ile bunu destekleyen, hizmet alanların ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan sağlık hizmetlerini en iyi teknolojileri kullanarak kaliteli ve zamanında sunan, çevreye ve insana saygılı, sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesi ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiştir. Kalite kültürünü tüm uygulamalarda hayata geçiren, hasta haklarına saygılı hastane hizmetlerini ileri tıbbi,teknolojik ve idari uygulamalar ile uluslar arası standartlarda gerçekleştiren,güler yüzlü,anlayışlı ve tecrübeli personeliyle, insanlarımızın layık olduğu sağlık hizmetlerini bir ekip ruhu ile sunan, güvenilir,kaliteli,verimli bir hastane olmaktır..

Hekimhan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Hekimhan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Köprülü Mehmetpaşa Mah. Malatya Cad. No:149  
Telefon Tel:0.422 713 28 99
Fax 0.422 713 18 30
E-Mail malatyadhs5@saglik.gov.tr

Hekimhan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Hekimhan Devlet Hastanesi Nerede
Hekimhan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Hekimhan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Hekimhan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Hekimhan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Hekimhan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-ÇOCUK HASTALIKLARI

-İÇ HASTALIKLARI

-AİLE HEKİMLİĞİ

-AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

-ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASTON

Hekimhan Devlet Hastanesi Doktorları
Hekimhan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -