Hatay Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Merkezimiz hizmet sunumu konusunda gelecekteki her tür bilimsel ve teknolojik gelişimlere sonuna kadar açıktır. Çevremizde ve bölgemizde aynı statüde olduğumuz gerek resmi gerekse özel her kurum ya da kuruluşla ve her alanda etik kurallar çerçevesinde sürekli rekabet içinde halkımızın hak ettiği uluslar arası standartta en kaliteli, en verimli, en güvenilir ve sürekli kendini yeniler tarzda kendisiyle rekabet eder gibi hizmet üretmekteyiz. Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza din, dil, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı ve etik değerlere bağlı hizmet veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynakları etkin ve verimli kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı çeşitli iletişim yolları ile hastaları sağlık konusunda bilgilendirmeyi, sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınları ile kendi personelimizin de memnuniyetini önemsemeyi sağlamak.

Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Numune Mah. Tahsin Katipoğlu Cad.No:26/c Dörtyol/Hatay Pt.kodu:31600  
Telefon 0 326 712 31 09
Fax 0 326 712 31 05
E-Mail

Hatay Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Diş Eti Hastalıkları

-Ağız Bakımı

-Ağız Kokusu

-Diş Beyazlatma

-Kanal Tedavisi

-Diş Çekimi

-Dolgular

-Diş Protezleri

-Dental İmplant Tedavisi

Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -