Özel Maltepe Ersoy Hastanesi

Türkiye’nin en iyi sağlık kuruluşları arasında yer almak.Çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak; hasta, hasta yakınları ve çalışanların memnuniyetini esas alan, etik kurallara bağlı, sağlık hizmeti sunmak.
Özel Maltepe Ersoy Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Maltepe Ersoy Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Altay Çeşme Mah. Varna Sok. No:16 Maltepe / İstanbul
Telefon Tel:0850 811 8600
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:maltepe@ersoyhastanesi.com.tr
Özel Maltepe Ersoy Hastanesi Nerede
Özel Maltepe Ersoy Hastanesi Randevu Alma
Özel Maltepe Ersoy Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Maltepe Ersoy Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Maltepe Ersoy Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Maltepe Ersoy Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Akıllı Lens (Mercek), Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Check-up, Çocuk ve Ergen (Pediatrik) Psikiyatri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Dil ve Konuşma Terapisi, Endoskopi – Kolonoskopi – Gastroskopi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Medikal Estetik, Nöroloji, Nöroşirurji (Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi), Obezite Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Ozon Tedavisi, Patoloji, Podoloji (Ayak Sağlığı), Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Rinoplasti – Burun Estetiği, Sağlık Raporları, Üroloji, Yoğun Bakım Üniteleri
Özel Maltepe Ersoy Hastanesi Doktorları
Özel Maltepe Ersoy Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -