Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

Uluslararası standartlara uygun, etik değerlere ve deontolojik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, sağlık çalışan güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutan, etkin ve tecrübeli uzman hekimler ve deneyimli sağlık personelleri ile sürekli üst düzeyde tuttuğu kalite standartlarından taviz vermeden modern sağlık teknolojilerini kullanarak nitelikli teşhis, tedavi, bakım ve rehabilitasyon sağlık hizmetleri sunmaktır.Kaliteli ve etkin fizik tedavi ve rehabilitasyon sağlık hizmetlerini toplumun geneline ulaştırarak, yurt içi ve yurt dışından sürekli ve öncelikli tercih edilen bir kamu kurum tesisi olmaktır.
Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında İçerikler
Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. Sultan Sok No:14, Erenköy Kadıköy / İSTANBUL
Telefon Tel:(0216) 411 8011
Fax Fax:(0216) 478 31 23
E-Mail E-Mail:erenkoydh.hh@saglik.gov.tr
Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Nerede
Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Evde Rehabilitasyon Hizmetleri, Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji, Spor Hekimliği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları Polikliniği, Mikrobiyoloji, Nöroloji Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Radyoloji, Beslenme Hizmetleri ve Diyetisyenlik, Beyin ve Sinir Cerrahisi
Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları
Etimessgut Erenköy Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -