Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Prof. Dr. Arzu Aykor ve Dr. Okan Acar , 1992 yılında özel muayenehanelerinde multidisipliner olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Akademik Dental Ağız ve Diş Sağlığı adındaki şirketlerini , 2013 yılında Prodenta Ağız ve diş Sağlığı olarak değiştirmişlerdir. Prodenta; Ataşehir, Suadiye ve Nişantaşı ‘nda hizmet vermektedir. Prof. Dr. Arzu Aykor 1985 yılında Özel Alman Lisesini bitirmiştir. 1991’de istanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden ikincilik ile mezun olduktan sonra, aynı üniversitede Diş Hastalıkları ve Tedavisi’nde lisansüstü eğitimine başlamıştır. 1997 yılında ‘Mine erozyonlarında fluorürlerin etkisi’ adlı tezi ile doktora eğitimini tamamlayarak, ‘Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı’ olmuştur. 2000 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak göreve başlamıştır ve 2005’de doçentlik ünvanına hak kazanmıştır. Yeditepe Üniversitesi’nde 11 yıl tam zamanlı ve 3 yıl Estetik Dişhekimliği Master programında misafir öğretim üyesi olarak görev yapmıştır. 2014 yılında Okan Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nde profesör ünvanını alarak, Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalında Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmıştır. Uluslararası ve ulusal bilimsel yayınlarının ve sunumların yanı sıra, ‘Operatif Dişhekimliğindeki Gelişmeler’ adlı kitabın Doç.Dr. Jale Tanalp ile birlikte çeviri editörlüğünü yapmıştır. Konferans konuları Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Planlaması, Diş Aşınmaları ve Diş Tedavileri, Diş Macunlarının Bireysel Kullanımı, Diş Beyazlatma, Anterior ve PosteriorKompozitler , inley –Onley CAD/ CAMve Porselen Laminalar’dir. Dr. Dt. Okan Acar 1986 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden, 1991 yılında istanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1992 yılında Marmara Üniversitesi’nde Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi branşında uzmanlığını yapmak üzere araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlayan Dr. Acar, 1999 yılında uzmanlığını tamamlamıştır. Acıbadem Bağdat Caddesi Polikliniği ve Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nde dişeti hastalıkları ve cerrahisi uzmanı olarak 2009 yılına kadar çalışmıştır. 2010- 2013 yılları arasında Estethica Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’nde Prof. Dr. Arzu Aykor ile birlikte işletme ortaklığı yapmıştır. Şu anda Nişantaşı’ndaki Kliniğinde ve Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri’nde dişeti hastalıkları ve tedavisi, dişeti çekilmesi, implant, lazer ve pembe estetik uygulamaları yapmaktadır.

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres KÜÇÜKBAKKALKÖY MAH. ISIKLAR CAD. NO: 11 KARAAHMETOGLU İS MERKEZİ ATASEHİR / İSTANBUL  
Telefon 0216 575 00 06
Fax
E-Mail

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede
Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma
Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-PERİODONTOLOJİ

-ÇENE CERRAHİSİ

-İMPLANT TEDAVİSİ

-PEMBE ESTETİK

-ÇAPRAŞIK DİŞLERİN TEDAVİSİ

-BEYAZ DOLGULAR

-ZİRKONYUM KRONLAR

-KISA VE KIRIK DİŞLERİN TEDAVİSİ

-ESTETİK TEDAVİ UYGULAMALARI

-CAD-CAM

-AFT UÇUK TEDAVİSİ

-ÇENE EKLEM VE YÜZ AĞRILARI TEDAVİSİ

-ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ

-LAZER DESTEKLİ DİŞ TEDAVİSİ

-AĞIZ KOKUSU VE BAKIMI

-ORTODONTİ

-BONDİNG TEDAVİSİ

-DİŞ AŞINMASI VE TEDAVİSİ

-ARARLIKLI DİŞLERİN TEDAVİSİ

Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları
Özel Prodenta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -