Özel Medient KBB Tıp Merkezi

Sadece İstanbul’da değil, ülkemizde ve içinde bulunduğu coğrafyada da “Kulak Burun Boğaz hastalıklarının medikal ve cerrahi tedavisinde” etik ve güvene dayalı yaklaşımla, en iyi hizmeti veren kurum olmaktır.Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun hastalıklarında alanında seçkin kadrosu ve uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler doğrultusunda güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmaktır.

Özel Medient KBB Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medient KBB Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Sahrayı Cedid Mahallesi Halk Sokak No:50/1, Kadıköy, İstanbul
Telefon 444 522 0
Fax 0 216 356 80 81
E-Mail info@medient.com.tr

Özel Medient KBB Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Medient KBB Tıp Merkezi Nerede
Özel Medient KBB Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Medient KBB Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medient KBB Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medient KBB Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Medient KBB Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Kulak Hastalıkları

-Burun Hastalıkları

-Boğaz Hastalıkları

-Ses Hastalıkları

-Yüz Plastik Cerrahisi

Özel Medient KBB Tıp Merkezi Doktorları
Özel Medient KBB Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -