Özel Medient KBB Tıp Merkezi

Sadece İstanbul’da değil, ülkemizde ve içinde bulunduğu coğrafyada da “Kulak Burun Boğaz hastalıklarının medikal ve cerrahi tedavisinde” etik ve güvene dayalı yaklaşımla, en iyi hizmeti veren kurum olmaktır.Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun hastalıklarında alanında seçkin kadrosu ve uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler doğrultusunda güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmaktır.

Özel Medient KBB Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medient KBB Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Sahrayı Cedid Mahallesi Halk Sokak No:50/1, Kadıköy, İstanbul
Telefon Tel:444 522 0
Fax Fax:0 216 356 80 81
E-Mail E-Mail:info@medient.com.tr

Özel Medient KBB Tıp Merkezi Nerede
Özel Medient KBB Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Medient KBB Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medient KBB Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medient KBB Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Medient KBB Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kulak Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Boğaz Hastalıkları, Ses Hastalıkları, Yüz Plastik Cerrahisi
Özel Medient KBB Tıp Merkezi Doktorları
Özel Medient KBB Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -