Özel Medistate Kavacık Hastanesi

Bütüncül kalite ve hizmet anlayışı ile etik ilkelerden ödün vermeden; alanlarında uzman, lider hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmeti sunarak tıbbın gelişimine katkıda bulunmak.Profesyonel sağlık kadrosu ve doğaya uyumlu çağdaş teknolojik altyapısı ile uluslar arası standartlarda sağlık hizmeti sunarak, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek.
Özel Medistate Kavacık Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medistate Kavacık Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No: 24 PK:34805 Kavacık / Beykoz / İstanbul
Telefon Tel:0 (216) 331 40 40
Fax Fax:0 (216) 413 75 15
E-Mail E-Mail:bilgi@medistate.com.tr
Özel Medistate Kavacık Hastanesi Nerede
Özel Medistate Kavacık Hastanesi Randevu Alma
Özel Medistate Kavacık Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medistate Kavacık Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medistate Kavacık Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medistate Kavacık Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Ağrı Kliniği, Aile Hekimliği, Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Ağrı Polikliniği, Biyokimya ve Klinik Biyokimya, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Check Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi, Çocuk Cerrahisi, Dermatoloji, Evde Sağlık Hizmetleri, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Jinekolojik Onkoloji Cerrahi, Kemik İliği Transplantasyon Ünitesi, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kadın Doğum ve Üreme Sağlığı/ Tüp Bebek, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Obezite Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Onkolojik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Romatoloji, Saç Ekimi Merkezi, Tiroid Merkezi, Tıbbi Onkoloji, Üroloji, Yüksek Riskli Gebelik ve Perinatoloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Medistate Kavacık Hastanesi Doktorları
Özel Medistate Kavacık Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -