Manyas Devlet Hastanesi

reklam
Sunduğumuz tüm sağlık hizmetlerinde etik ilkelerden asla ödün vermeden, seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına daima saygılı; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarındaki hizmet anlayışı ile insana, çevreye ve topluma saygılı, nitelikli bir sağlık hizmeti vermektir.Sağlık hizmeti sunumunda kalite standartlarını yakalayarak dürüstlük, liderlik, takım çalışması, hasta ve çalışan memnuniyeti, gelişen ve değişen teknolojiye uygun, çağdaş, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktır.
Manyas Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Manyas Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Çarşı Mah. Hükümet Cad. No:74 Manyas/ BALIKESİR
TelefonTel:0 266 818 10 33 – 818 38 61
Fax0 266 818 38 62 – 63
E-MailE-Mail:balikesirdhs13@saglik.gov.tr
Manyas Devlet Hastanesi Nerede
Manyas Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Manyas Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Manyas Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Yataklı Servisler,Poliklinikler
Manyas Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -