Azdavay İlçe Devlet Hastanesi

İnsan Sağlığı ile ilgili hizmetleri, çağdaş standartlar doğrultusunda etkili, güvenli, kesintisiz ve doğru zamanda sunmak, sonuçlarını izlemek ve değerlendirmektir.Güçlü bir takım ruhu ile hoşgörü saygı ve dürüstlüğü ön planda tutarak sağlık hizmetlerinde kaliteye ve mükemmele ulaşmaktır.

Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Azdavay İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Karşıyaka, No:, Azdavay Daday Yolu No:72, 37750 Azdavay/Kastamonu  
Telefon 366 717 10 14
Fax 366 717 23 02
E-Mail

Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Azdavay İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Azdavay İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kastamonu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Evde Sağlık Hizmetleri Birimi

-Hemodiyaliz Birimi

-Röntgen Birimi

-Laboratuvar Birimi

-112 Acil Polikliniği

-Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği/Polikliniği

-İç Hastalıkları (Dahiliye) polikliniği

-Aile Hekimliği Polikliniği

Azdavay İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Azdavay İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -